کد خبر : 327664
تاریخ انتشار : شنبه 6 مارس 2021 - 14:09

سرپرست روابط عمومی منطقه13تهران;

حسین رشیدی

ترویج فرهنگ مطالبه گری موجب تعامل بیشتر شهروندان و مدیران شهری است

ترویج فرهنگ مطالبه گری موجب تعامل بیشتر شهروندان و مدیران شهری است
سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه13 گفت: ترویج فرهنگ مطالبه گری موجب تعامل بیشتر بین شهروندان و مدیران شهری است و از ثمرات آن مشارکت و پای کار آمدن مردم در همکاری با مدیران شهری جهت پیشرفت شهر است.

به گزارش تهران پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران،مجید گورزی در عین حال از ترویج روحیه مطالبه گری و افزایش میزان مشارکت شهروندان به عنوان اصلی مهم در تحقق اهداف و برنامه های مدیریت شهری در راستای رشد و توسعه شهر یاد کرد و افزود: روابط عمومی ها نقش مهم و قابل توجهی را در ایجاد این پیوند و فراهم کردن زمینه مناسب مشارکت شهروندان با مدیریت شهری در عرصه اجرای برنامه ها برعهده دارند که در گام اول باید به کمک رسانه ها، شهروندان را با حقوقشان آشنا کرده و با ترویج و تقویت روحیه مطالبه گری در سطح جامعه، بستر مناسب برای پیگیری و تامین حقوق قانونی و مشروع شهروندان را فراهم کنیم.

سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ با بیان اینکه مجموعه مدیران و کارکنان شهرداری تهران تلاش شبانه روزی و بی وقفه ای را برای خدمت به شهروندان و رشد و توسعه شهر انجام می دهند، گفت: روابط عمومی ها، اصحاب رسانه و مطبوعات در این بین نقش چشمگیر و دو سویه ایی را بر عهده دارند؛ زیرا که پل ارتباطی در رساندن مطالبات و نیازهای یک جامعه بر مسئولین و همینطور رسانایی و منعکس کننده اقدامات صورت گرفته بر مردم هستند.

او افزود: در کنار این موازنه ، اصحاب رسانه سکان دار اشاعه اصول و فرهنگ مطالبه گری، نقدسازنده و منصفانه، و نیز تعلیم و هدایت جامعه در این مسیر می باشند.
گودرزی در پایان ابراز امیدواری کرد با اجرای طرح ترویج روحیه مطالبه گری در بین شهروندان، به ترویج و تقویت فرهنگ گفتگو، افزایش سعه صدر، تحمل پذیری و مدارا، شنیدن سخنان یکدیگر، دستیابی به نقاط مشترک و همدلی و هم افزایی بیشتر منجر شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.