کد خبر : 309053
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 25 آگوست 2020 - 9:41

پدرام قاسم پور:

ساراپیرانه

کمیته فنی فدراسیون فوتبال افراد کاردان را برای مربی گری تیم جوانان انتخاب نماید

کمیته فنی فدراسیون فوتبال افراد کاردان را برای مربی گری تیم جوانان انتخاب نماید
بازیکن اسبق پاس تهران: ایراد اصلی و انتقاد بنده به فدراسیون و کمیته فنی فدراسیون فوتبال می باشد که در انتخاب خود افراد ناوارد را که هیچ رزومه و عملکردی در زمینه  کارپایه ها ندارند را انتخاب می نمایند.

پدرام قاسم پور بازیکن اسبق تیم های فوتبال نفت آبادان، فجر سپاسی شیراز و پاس تهران  در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در رابطه با اینکه انتخاب آقای پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم جوانان انتقادات بسیاری را در پی داشت و معتقد بودند که پرویز مظلومی انتخاب خوبی برای تیم جوانان نبوده و چندین فصل است که کار را کنار گذاشته و نیز تجربه کار با امیدجوانان د ر سال های گذشته را نداشته است، اظهارداشت: آقای مظلومی در فوتبال زحمت کشیده و تجربه علمی نیز دارد لیکن ایشان بیشتر در زمینه بزرگسال مربی گری کرده و تجربه کار مربی گری با جوانان را ندارند.

وی در ادامه، تصریح کرد: جنس کار مربیگری جوانان و بزرگسالان متفاوت بوده و نیزبرخوردی که مربی با بازیکن بزرگسال دارد و همچنین نوع  برخورد با بازیکن جوان و نوجوان مختلف است. از این حیث مظلومی برگزیده مناسبی برای تیم جوانان نیست.

قاسم پور در خصوص اینکه اکنون سرمربی تیم نوجوانان حسین عبدی بوده که با قطر و کره شمالی نیز هم گروه هستند بنظر شما تیم نوجوان ما در آسیا با این سرمربی موفق خواهدبود و به جام جهانی صعود خواهد کرد یاخیر، عنوان کرد: آقای عبدی آنچنان کار مربیگری در فوتبال ایران نداشته است. ایشان در امارات تیم کارگری و تیم پایه ای  داشته که اندک زمان کوتاهی در آن تیم ها مربی گری کرده است؛ مدارک مربی گری معتبری نیز دارند لیک تجربه کافی و وافی را ندارند.

بازیکن اسبق فوتبال نفت آبادان در خصوص اینکه  انتخاب اشتباه اینگونه افراد از کجا نشات می گیرد، عنوان داشت: در دوره های پیشین نیز این مشکلات بوده ؛ افرادی که در کمیته فنی فدراسیون فوتبال هستند افرادی می باشند که با ساخت و پاخت و تبانی خواستار انتخاب مربی پایه بوده و افرادی ناکاردان و غیر متخصص می باشند که به گزینه هایی اعم از رزومه، سابقه و علم مربی توجهی ندارند.

این مربی فوتبال، افزود: اگر باز نگری به گذشته داشته باشیم متوجه خواهیم شد که مربیان تیم های امید  کسانی بودند که سابقه کار در فوتبال پایه نداشته و هیچ گاه  به نتیجه نرسیدند . ایراد اصلی و انتقاد بنده به فدراسیون و کمیته فنی فدراسیون فوتبال می باشد که در انتخاب خود افراد ناوارد را که هیچ رزومه و عملکردی در زمینه  کارپایه ها ندارند را انتخاب می نمایند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.