ف
کد خبر: 489736 تاریخ انتشار: 20/شهريور/1397 - 09:28

مرحله ی یک شانزدهم جام حذفی فوتبال استقلال خوزستان - شاهین بندرانزلی؛ خلق شگفت ایی؟!

اولین دیدار از مرحله ی یک شانزدهم جام حذفی فوتبال روز چهارشنبه بین دو تیم استقلال خوزستان و شاهین بندر انزلی برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری تهران پرس اولین دیدار از مرحله یک شانزدهم جام حذفی روز چهارشنبه در اهواز برگزار می‌شود و تیم لیگ برتری استقلال خوزستان به مصاف شاهین بندرانزلی می‌رود. روی کاغذ شانس آبی پوشان اهوازی برای این مسابقه خیلی زیاد است زیرا حریف آنها تیمی از لیگ استانی است! شاهین انزلی با مشقت فراوان خود را از شمال کشور به جنوب می‌رساند تا مزه تقابل با یک تیم لیگ برتری را به چشد و شاید هم بازیکنانش با انگیزه مضاعف ایی که دارند یک شگفتی بزرگ در جام حذفی خلق کنند. آبی پوشان اهوازی هم برای قهرمانی وارد جام حذفی نه شده‌اند و هدف اصلی آنها بقا در لیگ برتر است. به هر حال این بازی می‌تواند سرآغاز خوبی برای مسابقه های  مرحله یک شانزدهم جام حذفی محسوب شود.

اسامی داوران و برنامه مسابقه های مرحله یک شانزدهم جام حذفی:

چهارشنبه ۲۱ شهریورماه ۹۷
استقلال خوزستان - شاهین بندر انزلی - ورزشگاه غدیر اهواز - ساعت ۱۸:۵۰
روح الله شریفی – محمد راهی – حمیدرضا افشون – عقیل جهانبازی
ناظر: اسماعیل آمری
پنج شنبه ۲۲ شهریورماه ۹۷
ستاره کاسپین بابل - ماشین سازی تبریز - ورزشگاه شهداء سیمرغ - ساعت ۱۷
مهدی مرجانزاده – یعقوب سخندان – جعفر مهاجر – مرتضی منصوریان
ناظر: رضا عبدوس
ذوب آهن اصفهان - پدیده مشهد - ورزشگاه فولاد شهر اصفهان - ساعت ۱۸:۳۰
مهدی سیدعلی – محمدرضا منصوری – سجاد طوری – جواد رحیم زاده
ناظر: یدالله جهانبازی
سایپا تهران - سردار بوکان - ورزشگاه دستگردی - ساعت ۱۸:۴۰
حسین زیاری – هادی طوسی – عباس پورحیدری – مجید محمدی
ناظر: حسین خانبان
جمعه ۲۳ شهریورماه ۹۷
پدیده ملک شاهی ایلام – مس کرمان ورزشگاه تختی ایلام – ساعت ۱۷
وحید کیهانی – فرزاد بهرامی – امید افخمی – پیام ساری اصلانی
ناظر: جواد شرفی
سیراف کنگان بوشهر – خونه به خونه مازندران ورزشگاه شهدای ورزشکار- ساعت ۱۷
پیمان فرخی مهر – رحیم حاجی پور – مرتضی شهریاری – عبدالنبی پورخلف
ناظر: رحیم مهرپیشه
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی انزلی ساعت ۱۷:۴۵
حسین زرگر – تورج عیوض محمدی – علی دودانگه – وحید صالحی
ناظر: زاهد بحرینی
فولادمبارکه سپاهان – شهرداری ماهشهر – ورزشگاه نقش جهان ساعت ۱۸:۳۰
موعود بنیادی فر – قهرمان نجفی – براتعلی مولوی – میثم حیدری
ناظر: حیدر شکور
پیکان تهران - پارس جنوبی جم - ورزشگاه شهدای قدس - ساعت ۱۸:۴۰
محمدرضا اکبریان – محمدرضا مدیرروستا – محسن سلطانی – حسین زمانی
ناظر: اسماعیل صفیری
صنعت نفت آبادان - تراکتورسازی تبریز - ورزشگاه تختی آبادان - ساعت ۲۰
بیژن حیدری – بابک داوری – محمد عطایی – یاسر همرنگ
ناظر: ابراهیم میرزابیگی
شنبه ۲۴ شهریور ۹۷
چوکای تالش- داماش گیلانیان – ورزشگاه پوریای ولی تالش – ساعت ۱۶:۳۰
وحیدکاظمی – علی اکبر عظیم پور – اسماعیل احمدی – مهرداد خسروی
ناظر: کریم اصغرزاده
استقلال جنوب تهران –مقاومت تهران وزشگاه دستگردی تهران – ساعت
علی میرغفاری – امیرمحمد داودزاده – وحید سیفی – مهدی اجاقی
ناظر: بهرام مهرپیما
فولاد خوزستان - مس شهربابک - ورزشگاه غدیر اهواز - ساعت ۱۸:۵۰۱۸:۴۰
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – حمید نادری – احمد محمدی
ناظر: صفدر احمدی
دوشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۷
نساجی مازندران - شاهین لردکان - ورزشگاه وطنی قائمشهر - ساعت ۱۸:۴۵
سامان سلطانی – مهدی عالیقدر – مهرداد نجفی – محمدرضا مهرگان
ناظر: محمد امیری

منبع : فارس


اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
نظر بینندگان