ف
کد خبر: 462098 تاریخ انتشار: 06/شهريور/1397 - 13:03

گزارش لحظه‌به‌لحظه از روز دهم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸| ناکامی تیم کامپوند بانوان در کسب مدال/ تفتیان به نیمه‌نهایی رسید، کاکلی حذف شد/ صعود تیم کانوپولوی مردان و شکست تیم اسکواش بانوان

دهمین روز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی با برگزاری رقابت‌های مختلف در حال پیگیری است.


دهمین روز از رقابت‌های هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی امروز(سه‌شنبه) با برگزاری رقابت‌های مختلف پیگیری خواهد شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

نتایج ورزشکاران کشورمان در دهمین روز این مسابقات به شرح زیر است:

* دوومیدانی:
- 200 متر مردان: حسن تفتیان در گروه دوم این مسابقات در رقابت با نمایندگان بحرین ژاپن، تایپه، قزاقستان، پاکستان، هنگ کنگ و لائوس موفق شد با ثبت رکورد 21.25 ثانیه نفر سوم این گروه شده و به نیمه نهایی صعود کند.
همچنین علی خدیور دونده سرعتی و ملی‌پوش به علت کشیدگی عضله پا که در رقابت چند روز قبلش در مرحله مقدماتی دوی 400 متر رقم خورد، در مرحله مقدماتی ماده 200 متر شرکت نکرد و انصراف داد.

- 200 متر زنان:  الهام کاکلی نماینده ایران در مرحله مقدماتی و گروه خود چهارم شد. دونده سرعتی و ملی‌پوش ایران با ثبت زمان 25.12 ثانیه در مرحله مقدماتی 200 متر  به نیمه نهایی راه پیدا نکرد و به کار خود پایان داد. کاکلی در مجموع در رده 23 جای گرفت.

- امیر مرادی – فینال 800 متر

* کانوپولو:
- تیم کانوپولو مردان با وجود باخت 4 بر 3 مقابل مالزی به عنوان تیم دوم به نیمه نهایی صعود کرد.

* اسکواش:
- تیم ملی اسکواش بانوان ایران صبح امروز دومین بازی خود را در مرحله گروهی مقابل هنگ‌کنگ برگزار کرد و 3 بر صفر مغلوب این تیم شد. در این دیدار فرشته اقتداری، غزال شریف‌پور 3 بر صفر به حریفان باختند و حدیث فرزاد نیز 3 بر یک باخت. فرزاد در اواسط ست سوم کمی دچار مصدومیت و کشیدگی عضله شد ولی تا انتها به بازی ادامه داد.
تیم اسکواش بانوان روز گذشته 3 بر صفر مغلوب هند شده بود و در ادامه مرحله گروهی عصر امروز به مصاف تایلند خواهد رفت. اندونزی و چین نیز دیگر حریفان دور مقدماتی تیم ایران هستند.

* تیراندازی با کمان:
- در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کامپوند تیمی بانوان، تیم ایران با ترکیب مینو عابدی، پریسا براتچی و فرشته قربانی به مصاف چین تایپه رفت و با نتیجه 226 بر 221 شکست خورد و به عنوان چهارمی بسنده کرد.

* سوارکاری:
-  مرحله نخست مسابقات رشته سوارکاری در بخش پرش تیمی از صبح امروز در جاکارتا آغاز شد و 68 سوارکار از 17 کشور (هر تیم چهار نفر) با هم رقابت کردند . تیم ایران هم متشکل از فرهنگ صادقی، آریانا روانبخش، مسعود مکاری‌نژاد و داوود پوررضایی رقابت خود را برگزار کرد که بر اساس نتایج اعلام شده تیم ایران با توجه به امتیازات چهار سوار کار خود با قرار گرفتن در رده یازدهم از صعود به فینال بازماند. 10 تیم برتر از ساعت 14 در مرحله فینال برای کسب مدال رقابت خواهند کرد.

همچنین در رده بندی انفرادی مرحله نخست داوود پوررضایی و فرهنگ صادقی با قرار گرفتن در میان پنجاه نفر نخست، روز پنج شنبه در بخش انفرادی پرش رقابت خواهند کرد

* قایقرانی بادبانی:
- محمد جامی نسب و نیما رهبری

* بوکس:
- مرحله یک‌چهارم نهایی وزن 69 کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده

* کوراش:
- وزن 66- کیلوگرم،  بهزاد وحدانی در دور نخست برابر «چان هو چنگ» از چین تایپه ضربه فنی شد و از دور مسابقات کنار رفت.

- وزن 66- کیلوگرم، قنبرعلی قنبری در دور نخست برابر «عثمان علی‌اف» از قرقیزستان را شکست داد تا در یک هشتم نهایی با رقیبی از قزاقستان روبه‌رو شود.
- وزن 52- کیلوگرم طاهره آذرپیوند
- وزن 90+ کیلوگرم جعفر پهلوانی
- وزن 90+ کیلوگرم محمدعلی ذاکری

* واترپلو:
- ایران با قزاقستان

* شیرجه:
- ماده 3 متر دو نفره، شهنام نظرپور و مجتبی ولی‌پور

منبع : تسنیم


اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
نظر بینندگان