ف
کد خبر: 224845 تاریخ انتشار: 23/اسفند/1396 - 15:07

معرفی برترین های دوومیدانی جوانان با جابه جایی ۲ رکورد ملی


به گزارش ایسنا، مسابقات دوومیدانی رکوردگیری از برترین های نوجوانان و جوانان دختر و پسر کشور با حضور ۹۰ ورزشکار از استان های سراسر کشور صبح امروز در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار که در پایان نیز ۲ رکورد ملی جابجا شد.

در جریان برگزاری این دوره از مسابقات در ماده ۱۰۰ متر نوجوانان، ساناز امیری پور از استان یزد در بخش بانوان موفق شد با ثبت زمان ۱۲.۵۵ ثانیه رکورد ملی این ماده را بهبود بخشد.
همچنین در پرتاب نیزه پسران نیز علی فتحی گنجی از استان ارستان با رکورد ۶۴.۸۱ متر رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان ارتقاء داد.

برابر اعلام کمیته رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی، این دوره از مسابقات با هدف ارزیایی عملکرد برترین های نوجوانان و جوانان دختر و پسر کشور و همچنین اردونشینان حاضر در اردوی تدارکاتی پیگیری شد و پس از بررسی نتایج ثبت شده، تصمیمات سازمان تیم های ملی در خصوص ملی پوشان اعلام خواهد شد.
 
برترین های مسابقات امروز به شرح زیر هستند:
بخش دختران:
۱۰۰ متر:

ساناز امیری پور – یزد – ۱۲.۵۵ ثانیه (رکورد جدید ملی - نوجوانان)
 
۱۰۰ متر بامانع:
گلابتون زارعی – کردستان – ۱۵.۷۷ ثانیه
 
۲۰۰ متر:
نیلوفرقاسمعلی پور – تهران – ۲۶.۹۸ ثانیه
 
۴۰۰ متر:
نسرین بهرامی – زنجان – ۵۹.۶۸ ثانیه
 
۸۰۰ متر:
شقایق خطیبی – زنجان – ۲:۲۴.۴۶ دقیقه
 
۱۵۰۰ متر:
تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – ۴:۵۷.۰۹ دقیقه
 
۳۰۰۰ متر:
سمیرا خداترس – خراسان رضوی – ۱۱:۱۷.۳۰ دقیقه
 
پرش طول:
رقیه پرویزی – زنجان – ۵.۴۴ متر
 
پرش سه گام:
مریم کاظمی – یزد – ۱۱.۸۲ متر
 
پرش ارتفاع:
 محدثه هاشم زاده – اردبیل – ۱.۶۸ متر
 
پرتاب نیزه:
صبا عظیمی – چهارمحال و بختیاری – ۳۰.۲۵ متر
 
پرتاب چکش:
ریحانه آرانی – تهران – ۴۲.۲۳ متر
 
پرتاب دیسک:
محلا محروقی – خراسان رضوی – ۳۷.۲۷ متر
 
پرتاب وزنه (نوجوانان):
صبا عظیمی – چهارمحال و بختیاری – ۱۰.۸۰ متر
 
پرتاب وزنه (جوانان):
نگین میرزایی – اردبیل – ۱۱.۲۰ متر
 
بخش پسران:
 
۱۰۰ متر:
امیررضا صدیقی – خراسان رضوی – ۱۰.۹۸ ثانیه
 
۱۱۰ متر بامانع:
علی کشاورز – قم – ۱۴.۸۴ ثانیه
 
۲۰۰ متر:
علی قاسم بابایی – قم – ۲۲.۱۵ ثانیه
 
۴۰۰ متر:
میلاد ناصح جهانی – آذربایجان شرقی – ۴۹.۱۸ ثانیه
 
۴۰۰ متر بامانع:
مهدی پیرجهان – آذربایجان شرقی – ۵۳.۳۹ ثانیه
 
۸۰۰ متر:
محمد دادالله زهی – سیستان و بلوچستان – ۱:۵۸.۷۹ دقیقه
 
۳۰۰۰ متر بامانع:
محمد حاصلی – همدان – ۹:۵۸.۷۱ دقیقه
 
پرش طول:
سینا نجفی – تهران – ۵.۴۴ متر
 
پرش سه گام:
سیدمبین مداحی – گلستان – ۱۴.۳۰ متر
 
پرش ارتفاع:
محمد اختیار آبادی – خراسان رضوی – ۲.۰۰ متر
 
پرش با نیزه:
سیدعلی حسینی – قم – ۳.۹۰ متر
 
پرتاب نیزه:
علی فتحی گنجی – لرستان – ۶۴.۸۱ متر
 
پرتاب چکش:
بهراد صبوری – فارس – ۵۸.۷۰ متر
 
پرتاب دیسک نوجوانان:
محمدرضا رحمانی فر – فارس – ۵۷.۱۵ متر
 
پرتاب دیسک جوانان:
حسین رسولی – مرکزی – ۵۵.۴۰ متر
 
پرتاب وزنه نوجوانان:
امیرحسین رحمانی – قزوین – ۱۶.۷۹ متر
 
پرتاب وزنه جوانان:
محمدتقی مهرعلی – ۱۶.۲۵ متر

انتهای پیام

منبع : ایسنا


اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
نظر بینندگان