ف
کد خبر: 176236 تاریخ انتشار: 15/آذر/1396 - 23:50

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا؛

4 نماینده ایران رقبای خود را شناختند

به گزارش تهران پرس ، با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا که از ساعت 12 به وقت تهران آغاز شد، نمایندگان ایران رقبای خود در این رقابت ها را شناختند.


به گزارش تهران پرس ، مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 12 در کوالالامپور مالزی با حضور مدیران و مسئولان باشگاه های حاضر در این مسابقات آغاز خواهد شد. با گزارش لحظه به لحظه این دیدار با ورزش سه همراه باشید:
 
*خوردبین، عبداللهی، شجاعی و محمودی نمایندگان چهار باشگاه پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و تراکتورسازی در محل اجلاس این مسابقات عکس یادگاری انداختند.
 
 
Preview
 
 
 
*مهمانان این مراسم از حوالی ساعت 11:30 صبح به وقت ایران(4 به وقت محلی) وارد سالن شدند تا مراسم رفته رفته جدی شود.
 
 
Preview
 
 
*پیش از شروع مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، مراسم قرعه کشی AFC کاپ از ساعت 10:30 صبح به وقت تهران برگزار شد تا تکلیف تیم ها مشخص شود.
 
 
 
Preview
 
 
 
 
*استیج این مراسم با گوی های قرعه کشی و کاپ قهرمانی مسابقات که فینال آن نزدیک به 11 ماه آینده برگزار می شود، تزیین شده است.
 
*در این قرعه کشی تنها 5 گوی از گلدان ها خارج می شود و تکلیف دیگر تیم ها با استفاده از دستور العمل و مشخص شدن وضعیت 5 گوی اول مشخص می شود.
 
* تیم های منطقه غرب آسیا در گروه های A  تا D  قرار می گیرند و تیم های منطقه شرق در گروه های E تا H  حضور خواهند داشت.
 
*مراسم راس ساعت 12 به وقت ایران با صحبت های مسئول کمیته مسابقات AFC آغاز شد.
 
 
Preview
 
 
*پخش کلیپی از دو فینالیست سال گذشته، الهلال و اوراوارد بخش بعدی مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان بود.
 
*با نمایش پلی آف های شرق و غرب یکبار دیگر تاکید شد که ذوب آهن در این مرحله با تیم ژیوال هند دیدار می کند.
 
*بازی های لیگ قهرمانان در غرب آسیا طی روزهای دو شنبه و سه شنبه و در شرق آسیا طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار خواهدشد.
 
*پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی رسما به عنوان 3 سهمیه مستقیم ایران معرفی شدند.
 
*به طور رسمی عنوان شد که کشور عربستان فقط دو نماینده دارد؛ الهلال و الاهلی.
 
*العین در صورت صعود با الهلال عربستان هم گروه خواهد شد و در گروه چهارم قرار می گیرد تا همین حالا گروه چهارم تبدیل به گروه سختی شود.
 
گروه یک: الجزیره، الاهلی عربستان، تراکتور و  برنده پلی آف الغرافه و نماینده سوم ازبکستان
 
گروه دوم: الدوحیل، الوحده، لوکوموتیو، ذوب آهن در صورت برد
 
گروه سوم: پرسپولیس، السد، الوصل، برنده  پلی آف نماینده دوم ازبکستان و الفیصلی
 
گروه چهارم: الهلال، استقلال، الریان و برنده پلی آف العین و الملکیه بحرین
 

منبع : ورزش 3


اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
نظر بینندگان