×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۲ فروردین - ۱۳۹۹  
true
true
افزایش ۵٫۹ درصدی شاخص کل قیمت تولید خدمات در بهار


به گزارش خبرگزاری تهران پرس به نقل از مرکز آمار ایران، گزارش شاخص قیمت تولید کننده بخشهای خدمات، بهار ١٣٩٨ منتشر شد.

شاخص کل قیمت تولید کننده بخشهای خدمات (بر مبنای ١٠٠=١٣٩٠) در فصل بهار١٣٩٨ برابر است با ٣٤٧,٨ که نسبت به فصل قبل٥.٩ درصد افزایش یافته است.

شاخص قیمت تولید کننده بخش­های خدمات مشتمل بر هشت بخش است که عبارتند از «تعمیر وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی»، «هتل و رستوران»، «حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات»، «واسطه گریهای مالی (بیمه)»، «مستغلات، اجاره و فعالیت­های کسب و کار»، «آموزش»، «بهداشت و مددکاری اجتماعی» و «سایر فعالیتهای خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی». گزارش شاخص قیمت تولید کننده بخش­های خدمات بصورت فصلی و سالانه منتشر می‌­شود.

شاخص کل قیمت تولید کننده بخش­های خدمات (بر مبنای ١٠٠=١٣٩٠) در فصل بهار١٣٩٨ برابر است با ٣٤٧,٨ که نسبت به فصل قبل٥.٩  درصد افزایش یافته است.

تغییرات شاخص بخش­های خدمات نیز به شرح ذیل است:

شاخص گروه «خدمات تعمیر وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی» در فصل بهار١٣٩٨برابر است با ٤٣١,٠ ، که نسبت به فصل قبل ٦.٨ درصد افزایش یافته است.

شاخص گروه «خدمات هتل و رستوران» در فصل بهار١٣٩٨برابر است با ٥٣٩,٣  که نسبت به فصل قبل ١٣.٦ درصد افزایش یافته است.

شاخص گروه «خدمات حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات» در فصل بهار ١٣٩٨برابر است با ٤٣٥,٩ که نسبت به فصل قبل ٧.٣ درصد افزایش یافته است.

شاخص گروه «خدمات واسطه‌گریهای مالی (بیمه)» در فصل بهار ١٣٩٨برابر است با ٣٦٦,٩ که نسبت به فصل ١٨.٢ درصد افزایش یافته است.

شاخص گروه «خدمات مستغلات، اجاره و فعالیت های کسب و کار» در فصل بهار ١٣٩٨برابر است با ٢٤٥,١  که نسبت به فصل قبل ٤.٥ درصد افزایش یافته است.

شاخص گروه «خدمات آموزش» در فصل بهار ١٣٩٨برابر است با ٣١٠,١  که نسبت به فصل قبل ٠.٣ درصد افزایش یافته است.
 شاخص گروه «خدمات بهداشت و مددکاری اجتماعی» در فصل بهار ١٣٩٨برابر است با ٤٦٣,٦  که نسبت به فصل قبل ٢.٨   درصد افزایش یافته است.

شاخص گروه «خدمات سایر فعالیت­های خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی» در فصل بهار ١٣٩٨برابر است با ٣٥٤,٨ که نسبت به فصل ٥.٦ درصد افزایش یافته است.

متن این گزارش را می‌توانید از اینجا+   + دریافت کنید.

انتهای پیام/ب

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد