×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ فروردین - ۱۳۹۹  
true
true
نماینده مردم پاکدشت: سگ زرد برادر شغال است،آمریکا و انگلیس با هم تفاوتی ندارند/جنگ‌طلبی و ضد حقوق بشر بودن این دو ثابت شده/انگلیس همیشه پیرو سیاست‌های آمریکا است

به گزارش خبرگزاری تهران پرس محمد قمی نماینده مردم  پاکدشت در مصاحبه با خبرگزاری تهران پرس گفت: سگ زرد برادر شغال است و این یک اصطلاح است آمریکا و انگلیس با هم تفاوتی ندارند انگلیس همیشه حامی آمریکا بوده است هردو کشور استعمارگر چپاولگر و مستبد اند آنها تروریست را ترویج می کنند و جنگ طلبی و ضد حقوق بشر بودنشان ثابت شده است.

نماینده پاکدشت در ادامه گفت: انگلیس همیشه حامی آمریکا بوده است و همیشه از سیاست های آمریکا پیروی می کند و چنانچه بریتانیا بخواهد از برجام خارج شود ما هم راه کارها و ابزارهایی را برای فشار بر آنها داریم .

وی در ادامه افزود: البته این ما بودیم که ابتدا حرکاتی را شروع کردیم و باعث این نوع کارها از سوی آنها شدیم انگلیس همیشه دنبال پشتیبانی از هم پیمان قدیمی خود می باشد و این جز سیاست های کلی انگلیس است که همواره باسیاست های آمریکا همراه باشد.

نماینده مردم پاکدشت در پایان گفت: انگلیس اگر بخواهد از برجام خارج شود در جهت هماهنگی با سیاست ها و منافع آمریکا می باشد و به هرجهت ما تمهیداتی را برای خروجش از برجام اندیشیده ایم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد