×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۹ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
نماینده مردم مازندران در مجلس: آمریکا یک گستاخ بزرگ است/ تسلیم زور نمی‌شویم

به گزارش تهران پرس؛ عبدالله رضائیان نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی در خصوص اهداف آمریکا ازبردن پرونده هسته ای ایران به شورای حکام آژانس بین المللی هسته ای بیان داشت: آمریکا به دنبال ایجاد فشار در کشور ماست و دنبال شیطنت های خودش است ایران تخلفی نکرده است و تعهد را آمریکا عمل نکرده است و این تعهدی بوده که در برجام بوده وآمریکا باید به تعهدش پای بند می بود که نبوده وایران هم برگشت به آن جای اولی که بود .

رضائیان نماینده مردم قائم شهر در ادامه این چنین عنوان کرد: خود آژانس بارها متذکرشد که ایران هیچ تخلفی نداشت ما خودمان عضو سازمان انرژی هسته ای هستیم سازمان بازرس هایی دارد که نظارت بر عملیات هسته ای ما دارد ما مطابق معاهدات بین المللی در بحث غنی سازی عمل کردیم و تخلفی ازآن پیمان نداشتیم .میزان غنی سازی را مقدارش را کاهش دهیم برحسب آن توافق که قرار بود تحریم ها را آن ها از بین ببرند در آن جا آمدیم اقداماتی انجام دادیم .

وی در پایان اشاره کرد: آمریکا در سال گذشته از برجام خارج شد ه وتخلف کرده است در واقع چیزی که دولت آمریکا امضا کرده بود را تخلف کرده است. در واقع متخلف اصلی اروپائیان هستند اکنون آمریکا دست پیش می گیرد آمریکا یک گستاخ بزرگ است و قلدر مابانه رفتار می کند وماهم تسلیم زور نمی شویم و تخلفی هم نکردیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد