×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۶ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
افتتاح مرکز عملیات ایمنی اضطراری و سایت راداری کوشک بزم


به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس، وزیر راه و شهرسازی صبح امروز سایت راداری کوشک بزم که بین استان تهران و قم قرار دارد را بازدید و افتتاح کرد.

محمد اسلامی سپس به شرکت‌ فروگاه‌ها و ناوبری هوایی آمد و مرکز عملیات ایمنی اضطراری این شرکت را به بهره‌برداری رساند.

در این مراسم رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، فرمانده پلیس فرودگاه کشور، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران و تنی چند از دست اندرکاران صنعت حمل و نقل هوایی حضور دارند.

این مرکز شامل جمع‌آوری اطلاعات ایمنی و پردازش سیستماتیک آن، میز بحران به منظور مدیریت کلان در سوانح و حوادث غیرمترقبه و بخش آموزش و ادارات تابع حوزه مدیریت ایمنی است.

این مرکز منبع تامین اطلاعات ایمنی شامل اطلاعات بررسی سوانح، اطلاعات بررسی حوادث، گزارش توسط خلبانان ایرلاین‌ها، گزارش‌گیری مداوم در مورد صلاحیت کاری، اطلاعات ارزیابی ریسک ایمنی، اطلاعات استخراج‌شده مطالعات یا بررسی‌های ایمنی وامثال آن است.

خروجی این بخش شامل تولید انواع توصیه‌های ایمنی، تعیین شاخص‌های ایمنی و هشدارهای ایمنی است.

تسریع در زمان جهت کنترل، ریسک خطرات شناسایی‌شده در فرودگاه‌های کشور و بازنگری قوانین و مقررات ملی و اثربخشی فرایندهای نظارتی از دیگر خروجی این بخش برای صنعت حمل و نقل هوایی و شرکت فرودگاه‌ها است.

انتهای پیام/

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد