×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
عضو شورای اسلامی شهر تهران: موضوع کج شدن برج میلاد هر ماه مطرح می شود/ مراقبت های لازم از برج میلاد به عمل می آید و فعلا مشکل خاصی ندارد/ علاوه بر پروژه همجوار برج میلاد، پروژه‌های مجتمع تجاری صادقیه و ترمینال جنوب هم متوقف هستند

محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه شهری تهران پرس در ارتباط با کج شدن برج میلاد اظهار داشت: موضوع کج شدن برج میلاد هر ماه مطرح می شود و معضلی است که باید حل شود. اکنون مراقبت های لازم از برج میلاد به عمل می آید و فعلا مشکل خاصی ندارد. متاسفانه شهرداری و شریک اش در تکمیل پروژه این محل که یک هتل است به مشکل خورده اند اما بالاخره باید زودتر تکلیف این پروژه مشخص شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در خصوص هتل کنار برج میلاد خاطر نشان کرد: این طرح از نظر اقتصادی طرح جذابی است و طرف های این پروژه اکنون در حال جلسه هستند. پروژه های متوقف شده در تهران متاسفانه از سال نود و سه تا کنون زیاد است مثل مجتمع تجاری میدان صادقیه و یا پروژه ترمینال جنوب.

وی پیرامون پتانسیل های شهر تهران تصریح کرد: تهران ظرفیت بالایی در کار و فعالیت مدیریت شهری دارد و آن را در برنامه سوم پیش بینی کرده ایم. کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر دو روز پیش با کارشناسان جلسه داشت و موضوع گودال برج میلاد هم در آن مطرح شد و بحث های مفصلی شد.

میرلوحی در مورد پروژ های ناتمام تهران گفت: متاسفانه از قبل از سال نود وسه تا کنون این گودال ها در تهران به گره کور تبدیل شده اند. اگر موانع حقوقی و اقتصادی و اجرایی رفع شود، مسیر هموار می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان درباره فعالیت های اقتصادی در پایتخت افزود: تهران شهر پرظرفیتی برای فعالیت های اقتنصادی است اما خود شهرداری تهران تا کنون از آن استفاده نکرده است و به همین دلیل برای درآمدزایی به تراکم فروشی، باغ فروشی و شبیه چنین مواردی در شمال تهران می پردازد.

آرمان صالحی سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد