×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۶ آذر - ۱۳۹۸  
true
true
مدیریت شهری فعلی تهران توانایی احداث یک متر تونل مترو را هم نداشته‌اند

به گزارش تهران پرس؛ مهدی چمران با اشاره به اینکه از مدت حضور اعضای شورای شهر پنجم تهران و تیم جدید شهرداری تهران حدود دو سال می‌گذرد، اظهار کرد: طی این مدت هیچ کار جدی و بزرگ از سوی مدیریت شهری به‌جز فعالیت‌های سیاسی دیده نشده است.

وی تصریح کرد: مروری بر عملکرد مدیریت شهری در این ۲ سال اخیر کاملاً مشهود است که اقدام خاصی در شهر انجام نشده و جلسات شورای شهر تهران بی‌برنامه و فاقد خروجی مؤثر بوده است.

رئیس سابق شورای شهر تهران ادامه داد: بیکاری و بی‌برنامگی را می‌توان دو ویژگی شورای شهر فعلی تهران دانست و البته باید نطق‌های سیاسی و حزبی را باید به آن اضافه کرد و به‌طورکلی طی این مدت کار خاصی از شورا و شهردار تهران ندیده‌ایم.

چمران متذکر شد: طی این مدت اعضای  شورای شهر تهران توانایی کندن یک متر تونل مترو را هم نداشتند و نمی‌دانند کندن تونل در برخی از مناطقی مثل خیابان مولوی و شریعتی با توجه به شرایط زمین و خاک، چگونه است.

وی تأکید کرد: در زمان حضور مدیریت شهری تهران در این دوره، شهروندان شاهد اضافه شدن واگن‌های جدید برای مترو هم نبودند و تعداد اتوبوس‌های تهران هم نه‌تنها زیاد شده بلکه کاهش هم داشته است.

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد