×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۷ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
سیاستگذاری‌های منطقه ۸ به منظور برگزاری انتخابات شورایاری تشریح شد

به گزارش تهران پرس ؛ مهناز استقامتیشهردار منطقه ۸ در این جلسه اظهار داشت: این اولین بار است که انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می شود. این موضوع، رویکرد شفاف سازی شهرداری را نشان می دهد.
وی در ادامه افزود: سلامت کاری و مالی کاندیداها به ویژه در محلات غنی و برخوردار بسیار مهم و ضروری است که مشارکت اقشاری مانند فرهیختگان، بازنشستگان آموزش و پرورش و نخبگان برای حضور در انتخابات جلب شود.
وی اظهار امیدواری کرد این دوره با توکل به پروردگار سلامت کامل برگزار و منتخبان مردم در نهایت به عنوان اعضای شورایاری انتخاب می شوند.
در این جلسه سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۸ گزارشی درباره پنجمین دوره انتخابات شورایاری و سیاست های منطقه ۸ در این حوزه ارائه کرد و گفت: بر اساس آیین نامه شهرداران تهران، شهرداران مناطق به عنوان روسای هیئت های اجرایی انتخاب شده اند و باید دو نفر معتمد منطقه نیز بر روند برگزاری انتخابات نظارت داشته باشند.
وی افزود: در حوزه اطلاع رسانی، ۲۵ بنر با مضمون ثبت نام انتخابات شورایاری در سطح منطقه نصب شده و این میزان رو به افزایش است. سراهای محلات هم در این مبحث فعال شده اند تا اطلاع رسانی وسیع تری داشته باشیم.
این مدیر شهری عنوان کرد: ۸۳ صندوق رای در منطقه با کمک شهرداران نواحی و با استفاده از تجربیات آن ها خواهیم داشت که به تفکیک ناحیه یک ۱۸ صندوق، ناحیه دو ۲۹ صندوق و در ناحیه سه ۳۶ صندوق پیش بینی گردیده است.
گفتنی است در این جلسه آقای شیخی نماینده آموزش پرورش، سروان بیگوند رئیس اجرائیات منطقه ۸ و مهندس فضلی نماینده شورای شهر در منطقه ۸ حضور داشتند که به بیان دیدگاه های خود درباره حسن اجرای این دوره از انتخابات شورایاری پرداختند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد