×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۹ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
فوتسال خسته‌تر از بازنشسته‌ها/ پُل ویران ارتباطی بین رسانه‌ها و فوتسالیست‌ها!


به گزارش خبرگزاری تهران پرس، وظیفه رسانه‌ها اطلاع رسانی از حوزه فعالیت‌های مختلف در عرصه مدیریتی و کاری بخش‌های مختلف است و این رسانه ها باید پُلی ایجاد کنند که مردم و مسئولان راحت‌تر بتوانند با هم در ارتباط باشند و پاسخگویی به موقع مسئولان می‌تواند باعث افزایش اطمینان و نشاط اجتماعی و تقویت رضایتمندی عموم مردم و روحیه امید و خودباوری در جامعه شود و همکاری هوشمندانه و برنامه محور روابط عمومی‌ها با مطبوعات و رسانه‌ها می‌تواند از انتشار شایعات و ایجاد التهاب و جو روانی در جامعه بکاهد.

قانون بازنشستگی یکی از قوانین خوب کشور بود که در صورت اجرای کامل و دقیق این قانون، جوانان مستعد می‌توانند حضور خوبی در عرصه مدیریتی کشور داشته باشند. بعد از تصویب این قانون فدراسیون فوتبال، تصمیم به تعویض بعضی از مدیران باز نشسته خود می‌گیرد که کمیته فوتسال که زیر مجموعه این فدراسیون است دستخوش این تغیرات می‌شود، اما متاسفانه بعد از این تغییرات نه تنها هیچ مدیر جوانی به این عرصه وارد نشد بلکه بار دیگر شاهد حضور مدیران بازنشسته و پا به سن گذاشته در رشته پرتحرکی مانند فوتسال بودیم، اما بازهم این تمام ماجرا نیست چراکه این مدیرانی شاید خسته‌تر از بازنشسته‌ها تعامل مناسبی با رسانه‌ها ندارند و هیچ یک از مدیران فعلی کمیته فوتسال و سازمان لیگ حاضر به پاسخگویی و شفاف‌سازی نیستند.
از سوی دیگر اینکه آرش جابری، دبیر کمیته فوتسال که باید پاسخگوی بعضی از مسائل باشد به دلیل اینکه همزمان دبیر هیئت فوتبال آذربایجان شرقی است و به خاطر مشغله کاری زیاد پاسخگو نیست.

ظاهرا این مدیران تنها خود را مقید به پاسخگویی به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و ساکت دبیرکل سابق فدراسیون می‌دانند و برای مردم و رسانه‌ها کوچک‌ترین ارزشی قائل نیستند. به نظر می‌رسد در صورت ادامه این روند و عدم پاسخگویی مسئولان در آینده شاهد ایجاد مشکلاتی و صلب اعتماد مردم به آن خواهیم بود.

انتهای پیام/ر
 

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

آرمان صالحی سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد