×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
با حضور اسبقیان؛ مراسم معارفه رئیس فدراسیون چوگان برگزار شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تهران پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، ابراهیم نوزایی ۱۹ خرداد ماه در مجمع فدراسیون چوگان با کسب آرای مجمع فدراسیون به عنوان رئیس فدراسیون چوگان انتخاب شد.

محمدشروین اسبقیان با حضور در فدراسیون چوگان، حکم ریاست فدراسیون چوگان را اهدا کرد.

در ابتدای این مراسم اسبقیان اظهار داشت: حضور دهخدایی رئیس اسبق فدراسیون چوگان، یاشار بی غم سرپرست سابق فدراسیون و سایر مسئولین فدروسیون چوگان، نمایانگر خانواده ای منسجم و همدل داشت که تماما برای پیشرفت و گسترش آن در حال تلاش هستند که این موضوع از ملزومات یا واجبات امروز ورزش کشور و فدراسیون ها است.

اسبقیان با اشاره به قدمت چوگان افزود: چوگان میراث نیاکان ما است و باید از آن پاسداری کنیم. این روزها چوگان روزهای خوبی را سپری می کند و وزارت ورزش امیدوار است این روند رو به رشد و این حال خوب، با انتخاب آقای نوزایی سرعت بیشتری پیداکند. چوگان تنها بازی نیست، بلکه یک فرهنگ است، فرهنگی که معرف پیشینه ما ایرانیان است. مقام معظم رهبری نگاه ویژه ای به این بازی دارند و وزیر ورزش و جوانان نیز در راستای تحقق فرمایشات حضرت آقا از چوگان حمایت می کند.

در ادامه این مراسم نوزایی نیز، ضمن تشکر از حضور اسبقیان و وزیر ورزش و جوانان اظهارداشت: خدارا شاکرم که این فرصت را برای من ایجاد نمودند تا در این سمت نیز بتوانم خدمت کنم. در هر جایگاهی که باشم با تمام توان خود برای کشورم مثل یک سرباز انجام وظیفه خواهم کرد، اینجا که چوگان است و به نوعی خانه دوم ما محسوب می شود. اینکه مسئولین و روسای اسبق فدراسیون را امروز در اینجا می بینم احساس خوشحالی دارم و امیدوارم با حمایت و استفاده از ظرفیت های مطلوب این بزرگواران و پیشکسوتان بتوانیم مسیر پیشرفت چوگان ایرانی را هموار سازیم.

متن حکم ریاست ابراهیم نوزایی به شرح زیر است:

جناب آقای ابراهیم نوزایی

به استناد بند ۴ ماده ۷ اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران و رای مجمع عمومی مورخ ۹۸/۳/۱۹ فدراسیون چوگان ودر جهت اجرای ماده ۱۰ اساسنامه به موجب این حکم به مدت ۴ سال بعنوان رئیس فدراسیون چوگان منصوب می گردید.انتظار دارم با بهره گیری از نظرات کارشناسان و متخصصان نسبت به اجرای امور زیر اهتمام جدی معمول دارید:

۱-استقرار نظام برنامه محور مبتنی بر اصول علمی و دستاوردهای تجربه شده

۲-توجه به هیئت های استانی و رفع مشکلات و موانع فعالیت آنها

۳-همکاری با نهادهای مرتبط به منظور توسعه رشته

۴-ایجاد نظام مشارکت بخش خصوصی و غیردولتی از طریق تقویت و توسعه باشگاه

۵-سایرامور محوله وفق قوانینو مقررات موجود

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور موفق و موید باشید.

مسعود سلطانی فر

انتهای پیام/س

[ad_2]

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد