×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
به همت و اراده شرکت متروی پایتخت پیشرفت های قابل توجهی در توسعه حمل و نقل ریلی صورت گرفته است

به گزارش تهران پرس،محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی، در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی از غرفه این شرکت در سالن ۷ نیز بازدید کرد و گفت: پیشرفت های قابل توجه متروی پایتخت منجر به استقبال شهروندان نه تنها در تهران بلکه سایر کلانشهرهای کشور از این سیستم حمل و نقل عمومی شده است.

وی با تاکید بر نقش توسعه خطوط مترو در توسعه پایدار شهری،تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و شرکت قطارهای حومه ای راه آهن همچنان مسافران؛ حمل و نقل ریلی را به عنوان مناسب ترین وسیله جا به جایی انتخاب کنند.

وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: با فعالیت ها و اقدامات مکمل از سوی این دو مجموعه (شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی) می تواند با توسعه خطوط و افزایش کیفیت این وسیله حمل و نقل ریلی ضمن افزایش سطح زندگی شاهد تحول در توسعه حمل و نقل عمومی و میزان استقبال شهروندان از این وسیله باشیم.

گفتنی است،هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته از تاریخ ۱۹ خرداد ماه تا ۲۲ ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه بین المللی از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۸ در حال برگزاری است و علاقه مندان می توانند از غرفه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) در سالن ۷ بازدید کنند.

منبع: روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد