×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
جشنواره دانش آموزی امیرکبیر، فرصتی برای شناسایی استعداد نوجوانان


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری تهران پرس، جشنواره ملی دانش‌آموزی امیرکبیر با هدف استعدادیابی، علاقمندسازی دانش‌آموزی به علوم پایه، آشنایی با رشته‌های علمی و دانشگاهی و کارآفرینی و ایجاد زمینه اشتغال دانشجویان در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.

افزایش ارتباط میان دانشگاه و دانش‌آموزان و افزایش توانایی ارائه سمینار به صورت آکادمیک از اهداف این جشنواره است. ثبت نام این جشنوراه از ۲۱ اردیبهشت آغاز شد و تا ۲۲ تیر ادامه دارد. همچنین بازه زمانی ۲۲ تیرماه تا ۱۲ مردادماه برای انجام اصلاحات ثبت‌نام در نظر گرفته شده است.

این جشنواره با مشارکت دانشجویان برگزار می‌شود، به طوری که تیم داوری و اجرایی آن گروهی از اعضای هیأت علمی دانشگاه امیرکبیر، متخصصین پژوهش دانش‌آموزی و دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی هستند.

توجه به گسترش رویکرد شناختی در آموزش و پرورش، جذب افراد مستعد و توسعه علم و فناوری از برنامه‌هایی است که در این جشنواره دنبال می‌شود.

جشنواره ملی دانش‌آموزی امیرکبیر از ۲۲ تا ۲۴ مردادماه در این دانشگاه میزبان دانش‌آموزان علاقمند است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انتهای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌/‌‌‌‌‌

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد