×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
سرمربی فوتسال حفاری: تصمیم باشگاه استفاده از نفرات بومی است


یعقوب مراغی در گفت‌وگو با خبرنگار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ورزشی خبرگزاری تهران پرس، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: از روز شنبه هفته گذشته ما تمرینات خود را از نظر بدنسازی و تست آمادگی جسمانی از بازیکنان شروع کردیم و ان‌شاءالله تا روز سه‌شنبه همین هفته در اردو هستیم و سپس قرار است به مدت یک هفته در شهر بروجن چهارمحال و بختیاری اردوی خود را برپا کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا توانسته‌اید بازیکن مدنظر خود را جذب کنید،‌ گفت: بله، تقریبا با ۸۰ درصد از بازیکنان فصل قبل به توافق رسیدیم و با توجه به این‌که باشگاه روی به جوان‌گرایی و استفاده از بازیکنان بومی برده است، سعی کردیم تمام بازیکنان خود را از لیگ یک و آنهایی که خدمت سربازی‌شان به اتمام رسیده، فرید نمازی الوسط عراق، محسن محمدزاده از مقاومت البرز، محمد ربیع‌حاوی از رسالت مازندران از سراسر کشور جذب کنیم.

سرمربی حفاری اهواز همچنین در رابطه با بودجه باشگاه گفت:‌ بودجه باشگاه نسبت به سال گذشته کمتر شده و ما توانستیم با بازیکنان هم با همان بودجه درنظر گرفته‌ شده باشگاه به توافق برسیم. امیدوارم بتوانیم سال خوبی داشته باشیم و به مرحله پلی‌آف صعود کنیم.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انتهای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌/‌‌‌‌‌

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد