×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
اظهارات عجیب آقای وکیل/  سردار لطفی ۴ ماه پس از استعفای نجفی رییس پلیس آگاهی شد


به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تهران پرس، حواشی قتل پر سر و صدای پایتخت تمام شدنی نیست. قتلی که در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه ۷ خرداد رسانه‌ای شد و حکایت از شلیک و کشته شدن همسر دوم نجفی، شهردار اسبق تهران را داشت.

در ساعت ۱۹ و ۲۹ دقیقه همان روز خبر دستگیری نجفی به عنوان قاتل همسرش در صدر اخبار قرار گرفت؛ تا اینجای کار، حرفی نبود؛ اما حرف و حدیث از آنجا شروع شد که تصاویری از حضور نجفی در اداره پلیس آگاهی و شائبه تکریم بیش از حد ماموران پلیس آگاهی با نجفی بر صفحه اذهان مردم نقش بست.

خوردن چای همراه با رئیس پلیس آگاهی و دست دادن و احترامی که رئیس پلیس آگاهی برای نجفی قائل شد این جو را در اذهان ایجاد کرد که پلیس آگاهی در برابر این متهم بیش از حد کرنش کرده است.

حواشی این اخبار و آنچه در این روزها منتشر شد و سخنان رئیس پلیس پایتخت در این خصوص و توضیحات

رئیس پلیس آگاهی مبنی بر اینکه پلیس در مواجهه با نجفی هیچ استثنایی قائل نشد، تا حدی جو را آرام کرد؛ اما انگار قرار نیست این آرامش پابرجا باشد؛ چرا که  اظهارنظری از سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی وکیل نجفی منشر شد مبنی بر اینکه :«صدا و سیما فیلمی پخش کرد که نشان می‌داد دکتر نجفی وارد دفتر رئیس پلیس می‌شود وهمه به صف ایستاده و احترام می‌گذارند. این فیلم مربوط به زمانی است که نجفی شهردار بود و برای بازدید به پلیس آگاهی رفته بود و صدا و سیما آن را به جای لحظه بازداشت پخش کرد که جای تاسف دارد».

خبرگزاری تهران پرس اما به این اظهارنظر مجازی بسنده نکرد و در گفت‌وگو با علیزاده طباطبایی صحت این موضوع را جویا شد.

علیزاده طباطبایی در این خصوص گفت:بنده فیلم قدیم بازدید شهردار اسبق را دیدم که به عنوان شهردار به پلیس آگاهی رفته بود و با مقایسه با فیلم جدید استنباط می‌کنم که این دو فیلم را صدا و سیما با هم تلفیق کرده باشد و به دنبال این بوده که چنین فضایی را ایجاد کند.( اینجا بخوانید) 

پیگیری‌های خبرنگار انتظامی خبرگزاری تهران پرس حاکی از آن است که این اظهار نظر آقای وکیل این بار اشتباه از آب درآمده است چرا که استعفای آقای نجفی ۲۱ فروردین ۹۷ پذیرفته شد( اینجا بخوانید) و سردار لطفی نیز ۱۴ مرداد ۹۷ به سمت رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ منصوب شد؛ (بخوانید اینجا)؛ پس چگونه امکان دارد شهردار اسبق تهران به بازدید پلیس آگاهی پایتخت رفته باشد و سردار لطفی رئیسش باشد؟؟

حالا باید دید منظور وکیل آقای نجفی از تلفیق این دو فیلم ، کدام دو فیلم است؟

انتهای پیام/

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد