×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۲ مهر - ۱۳۹۸  
true
true
سردار سلیمانی: تسلیم شدن ایران یک رؤیای تعبیرناشدنی است


به گزارش گروه انتظامی خبرگزاری تهران پرس، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: اصل دشمنی آمریکا طی ۴۰ سال گذشته با ایران صرفا به لحاظ شعارها، ارزش ها و رویکردهای انقلاب اسلامی بوده، چرا که درست در تضاد با منافع آمریکا و غرب است.

وی ادامه داد: فلسفه انقلاب اسلامی در تضاد با بنیان های فکری استکبار غربی است؛ یکی از شاخص ترین شعارهایی که انقلاب اسلامی از اول تاکنون داشته و هیچ تغییری در آن ایجاد نشده حمایت از مردم فلسطین است چرا که از بین بردن رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان اساسی ترین شعار ما است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: تمام دشمنی آمریکا طی ۴۰ سال گذشته با این هدف انجام شده که شعارها و اهتمام جدی ما را در پیگیری و مطالبه جهان اسلام تعدیل و تضعیف کند.

سردار سلیمانی ادامه داد: آمریکا طی یک سال اخیر بیشترین  فشار ممکن را بر کشور وارد کرده و دائما در انتظار است که در شعار و مطالبات ما تضعیف وسستی ببیند و آن را اعلام کند که جمهوری اسلامی ایران شرایط ما را پذیرفته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی همچنین عنوان کرد: طی چند روز گذشته آمریکا اعلام کرده بود، ما شواهدی داریم که ایران ممکن است در نظرات خود تعدیل داشته باشد.

وی تأکید کرد: توجه جدی و حضور همه جانبه و محکم و استوار مردم  ما در راهپیمایی روز قدس امسال، پیامی روشن برای آمریکا دارد که امروز مصمم تر و استوارتر از سال های گذشته از حاکمیت ملت فلسطین بر این کشور و از بین بردن رژیم صهیونیستی حمایت می کنیم و قطعا در عمل از هیچ گونه حمایتی کوتاهی نخواهیم کرد.

سردار سلیمانی تصریح کرد: کافی است که آمریکا بداند تضعیف مواضع و تسلیم ایران رویایی تعبیرنشدنی است و قطعا مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس این امر را به آمریکا ثابت می کنند.

این مقام عالی نیروی انتظامی عنوان کرد: طبق آمارها حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال بیش از سال های گذشته است و این اهتمام مردم راهی برای مقابله با ادعاهای آمریکا است.

سردار سلیمانی گفت: راهپیمایی روز قدس و حضور گسترده مردم قطعا پیام دیگری برای جهان استکبار خواهد داشت و آن این است که قطعا معامله قرن بدون تأمین خواسته های به حق مردم فلسطین امری ناشدنی و غیرممکن است.

انتهای پیام/

خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید

سردبیرتهران پرس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد