کد خبر : 324415
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 فوریه 2021 - 9:40

گزارش «تهران پرس» از جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران؛

ایران اسلامی،حماسه ماندگاری در ۲۲ بهمن خلق کرد/ حضور با شکوه شهروندان تهرانی با وسایل نقلیه در میدان آزادی +عکس

ایران اسلامی،حماسه ماندگاری در ۲۲ بهمن خلق کرد/ حضور با شکوه شهروندان تهرانی با وسایل نقلیه در میدان آزادی +عکس
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی حماسه سالروز یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال را متناسب با پروتکل‌های بهداشتی و کرونایی ، به گونه‌ای متفاوت در تهران و سایر شهر های کشور برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار تهران پرس، مراسم چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال به شکل متفاوت در تهران و سایر شهرهای کشور برگزار شد؛ شیوع بیماری کرونا هم نتوانست علتی برای عدم برگزاری مراسم یوم الله ۲۲ بهمن باشد و مردم سراسر کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی و با وسایل نقلیه، حماسه ماندگاری در مراسم ۲۲ بهمن امسال خلق کردند و نشان دادند که همچنان پای آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)،رهبرمعظم انقلاب اسلامی و شهدا ایستاده اند.

 

ملت همیشه در صحنه که هر سال همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با پای پیاده به میعادگاه عاشقی قدم می گذاشتند، امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی که ماحصل انتشار ویروس کروناست در دو جبهه به میدان رفتند و در یک میدان و در کارزار مجازی، راهپیمایی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، نمودی آشکار در فضای مجازی داشت و مردم این‌بار در فضای مجازی با آرمان های امام راحل پیمان بستند.

همچنین از ساعت ۱۰ صبح امروز، بر اساس مسیرهای تعیین شده و به منظور دوری از انتشار ویروس کرونا، مردم سوار بر وسائل نقلیه خود، اعم از خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه، حضور پرشور دیگری را در سالگرد پیروزی انقلاب به منصه ظهور رساندند که نقاط مختلف شهر تهران مملو از حضور عاشقان انقلاب اسلامی با وسایل نقلیه برای حضور در مراسم باشکوه پیروزی انقلابی اسلامی بود.

در همین راستا دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در این باره با صدور بیانیه‌ای، ضمن دعوت از مردم برای حضور در جشن پیروزی انقلاب که در روز ۲۲ بهمن امسال به‌صورت مجازی و خودرویی برگزار می‌شود، بر لزوم حرکت همگان در مسیر بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی تأکید کرد.

مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی موتوری و خودرویی خانوادگی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال در تهران به شرح زیر بوده است:

* مسیر شماره ۱ (موتوری): مسجد امام حسین(ع) ، میدان امام حسین(ع) ، خیابان انقلاب ، خیابان آزادی ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۲ (خودرویی): مسجد جامع ابوذر ، میدان ابوذر ، خیابان ابوذر ، خیابان شهید آیت الله سعیدی ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۳ (خودرویی): مسجد امام هادی(ع) ، خیابان شهید آقایی ، میدان معلم ، خیابان تختی ، خیابان شهید آیت الله سعیدی ، میدان آزادی

*مسیر شماره ۴ (موتوری): مسجد دارالسلام ، میدان منیریه ، خیابان شهید معیری ، خیابان کارگر ، میدان انقلاب ، خیابان آزادی ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۵ (موتوری): مسجد الجواد(ع)، میدان هفتم تیر ، خیابان شهید آیت الله مفتح ، خیابان انقلاب ، خیابان آزادی ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۶ (موتوری): مسجد حضرت امیر(ع) ، خیابان کارگر شمالی ، میدان انقلاب اسلامی ، خیابان آزادی ، میدان آزادی

*مسیر شماره ۷ (موتوری): مسجد حضرت مهدی(عج) ، خیابان ستارخان ، خیابان شادمهر ، خیابان آزادی ، میدان آزادی

*مسیر شماره ۸ (موتوری): مسجد حضرت حجت بن الحسن(عج) ، خیابان رودکی ، خیابان آزادی ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۹ (خودرویی): مسجد امام سجاد(ع) ، خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی ، فلکه دوم صادقیه ، خیابان محمد علی جناح ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۱۰ (خودرویی): مسجد امام جعفرصادق(ع) ، فلکه دوم صادقیه ، خیابان محمد علی جناح ، میدان آزادی

* مسیر شماره ۱۱ (خودرویی): مسجد جامع رسول اکرم(ص) ، تهرانسر ، بلوار شاهد ، بلوار گلها ، بزرگراه فتح ، میدان فتح ، خیابان شهید آیت الله سعیدی ، میدان آزادی

*مسیر شماره ۱۲ (خودرویی): مسجد نظام مافی، بلوار آیت الله کاشانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح ، میدان آزادی

نمایش دستاوردها قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه
در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن در میدان آزادی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه با برپایی نمایشگاهی از دستاوردها و پروژه‌های بزرگی که به همت متخصصان داخلی در کشور اجرا کرده است را در قالب ماکت‌هایی به نمایش عموم گذاشته است. از جمله پروژه‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش درآمده، پروژه خط ۷ متروی تهران، ایستگاه کمیل، پروژه انبار نفت ایرانشهر، پروژه قطعه ۳ و قطعه ۷ ب راه اصلی پاتاوه_ دهدشت، پل طبیعت، سد مخزنی کرخه، پروژه سد و نیروگاه رودبار لرستان، است.

قطعنامه راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن

قطعنامه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در ۹ بند قرائت شد.

متن قطعنامه به این شرح است:

قال الله‌تعالی: وَ مَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَ رَسولَهُ وَ الَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ (سوره مائده آیه ۵۶)

ایام‌الله دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی از نفحات قدسی و غنیمت‌های پر برکت آخرالزمان، یادآور به بار نشستن شجره طیبه ایمان و معنویت پس از ۱۴ قرن است، و به حق، غدیر انقلاب و موعد و میثاق عهدی دوباره برای اهل حق عنوان گرفته است. ۲۲ بهمن، این سرآغاز حکومت الله بر سراسر جهان با دست قدرت الهی و به پرچمداری حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، الهام‌بخش تحقق وعده‌های نصرت و ظفر از جانب خدای متعال، از اعظم اعیاد ملی و دینی ما و مایه فخر و مباهات همه مستضعفان و آزادمردان و زنان جهان است که در سراسر عالم به شایستگی پاس داشته می‌شود.

آری! بنیانگذار نستوه و مبارز این انقلاب استوار و شکوهمند اسلامی، به درستی آن را سرآغاز برچیده‌شدن دستگاه ستمگری طاغوت و جلوه‌ای از نهضت پر عظمت حضرت محمد رسول‌الله (صل الله علیه و آله و سلم) نامیدند. از این روست که پس از انفجار مهیب در «شرق» عالم، اکنون شاهد افول تمدن منحط «غرب» و بویژه هیمنه پوشالی آمریکا هستیم.

خاتمه یافتن قرن‌ها ظلم و فساد، تبعیض و بی‌عدالتی که از سوی طواغیت دوران بر نسل بشر تحمیل شده است، امید و آرزوی موهوم نیست. جنگ جهانی چهارم در حوزه‌های امنیت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و عقلانیت هم نتوانست هدف استکبارِ درون تهی و مفتضح شده را تأمین کند. آری، حکمرانیِ سایبری خوابی بی‌تعبیر است که علی‌رغم هیاهوی غول رسانه‌ای آن از جمله در عرصه بیولوژیکی، اگرچه قربانیان بسیاری گرفت؛ ولی محکوم به شکست قطعی است.

ما راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن به نمایندگی از تمام مردم آزاده و حق‌گرای جهان، ضمن تجدید عهد و میثاق با حبل متین انقلاب جهان اسلام، بقیه‌الله الاعظم، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نایبِ عظیم‌الشأن ایشان، امام خامنه‌ای(ادام الله ظله) و نیز تجدید پیمان با پیش قراولان این فتح فرخنده، شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حریم اسلام و اهل بیت (علیه السلام) و نیز شهدای دفاع ملی بویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دانشمند عزیز هسته‌ای، شهید فخری‌زاده، اعلام می‌داریم:

۱- با همه وجود پاسدار ارزش‌های والای اسلامی و حریم مقدس جمهوری اسلامی بوده، و با صدای رسا و دشمن شکن، التــزام عملی خویش را در «تبعـیت محـض» از محور و مـدارِ قـدرتِ ایران اسـلامی و جهان در بیداری اسلامی، یعنی امام خامنه‌ای(دام ظله) اعلام می‌داریم.

۲- با نصب‌العین قرار دادن نقشه راه ولایت و امت؛ یعنی «بیانیه فاخر و گرانسنگ گام دوم انقلاب اسلامی»، آمادگی خویش را برای حضور در عرصه‌های هفتگانه جهاد فی سبیل‌الله؛ در میدان‌های علم، معنویت، اقتصاد، سیاست خارجه، مبارزه با فساد و برقراری عدالت، استقلال و مبارزه با سبک زندگی غربی و بسط و گسترش سبک زندگی اسلامی، همچون گذشته اعلام می‌داریم.

۳- ضمن یادآوری به سردمداران کفر و استکبار جهانی، بویژه دولت دمکرات آمریکا نسبت به خطاهای فاحش محاسباتی که از ابتدای شکل‌گیری نهضت عظیم اسلامی تا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تا فتنه‌های پی در پی و جنگ‌های ناکام و شکست‌های مفتضحانه‌ای که داشته‌اند، اعلام می‌داریم با عزمی راسخ و پشتکاری جهادگونه و مؤمنانه، در این «نبرد اقتصادی» نیز طعم تلخ شکستی دوباره را به کام دشمن قسم خورده اسلام و میهن اسلامی چشانده، سرعت افول و نابودی و محو نظام سلطه را از این که هست نیز تندتر خواهیم کرد.

۴- ما با اعتماد به وعده نصرت الهی، به استقامت همه جانبه در میدان‌های کار و خدمت خالصانه در جهت رفع مشکلات و معضلات گوناگون مردم خداجو، غیور و مقاوم ایران اسلامی ادامه داده، توطئه آمریکا این شیطان بزرگ و فریب‌خوردگان حقیر و غرب‌پرستان داخلی را در «فتنه ایجاد یأس و ناامیدی» به شکست خواهیم کشاند.

۵- امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» را خطایی بزرگ و نابخشودنی تلقی کرده، با نگاهی واقع‌بینانه بر نیروی بی‌بدیل خویش تکیه می‌کنیم؛ و مسئولین کشور را نیز به این توصیه و فرمان مهم و سرنوشت‌ساز سفارش نموده و هیچ‌گونه سستی و انفعال نسبت به دشمن را در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و بین‌المللی برنمی‌تابیم.

۶- ضمن هشدار به جریان‌ها و نحله‌های داخلی و دعوت به وحدت کلمه و همدلی حول محور ولایت، با تمام قوا برای «ساختن دولت اسلامی» با عزمی راسخ و قلبی بصیر و همتی مضاعف با حضور در انتخابات پیش رو با عبرت از گذشته، زمینه را برای حاکمیت دولت مؤمن کاردان، انقلابی، اهل جهاد و پرتوان فراهم آورده و با حضور مسئولانه و حداکثری خویش، چشم طمع دشمن بویژه شیطان بزرگ آمریکا و رژیم سفاک صهیونیستی را کور خواهیم کرد.

۷- ضمن تقدیر و سپاس از خدمتگزاران صادق نظام اسلامی در هر سه قوه، هشدار می‌دهیم با پرهیز جدی از حاشیه‌سازی‌های کاذب و مضر، دشمن را بر فشار مضاعف و توطئه‌های پی در پی تحریک نکنند و نیز مسئولان امر را به پاکدستی، خدمت خالصانه و مؤثر و همچنین مبارزه همه جانبه با عوامل فساد و اخلال در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، امنیتی و اقتصادی و بویژه در حوزه معیشت ولی‌نعمتان خود توصیه نموده و اعلام می‌داریم هیچ‌گونه «خیانت» و «فتنه» را نخواهیم بخشید.

۸- همانطور که ولی امر مسلمین، رهبر معظم انقلاب فرمودند در جمهوری اسلامی کسی به مهمل‌گویی‌های مدعیان بدون استحقاق گوش نمی‌دهد، موضع قاطع خویش را اینگونه اعلام می‌داریم که سیاست قطعی نظام اسلامی در مورد برجام، «لغو همه تحریم‌ها» توسط آمریکا بوده و پس از راستی‌آزماییِ دقیق در انجام همه تعهدات طرف‌های این معاهده، آن هم در عمل و نه در گفتار و کاغذ، آن‌وقت ما هم به تعهدات برجامی برمی‌گردیم و این ماییم که حق خویش را برای گذاردن شرط همچنان محفوظ می‌دانیم.

۹- تلاش و فداکاری جهادگران عرصه سلامت و مقابله با کرونا و خدمت مومنانه به مردم را ارج نهاده و از نوآوری و ابتکار نخبگان دانشمند کشور در ساخت واکسن مقابله با این ویروس که جلوه ای از نبوغ و توانمندی جوانان ایرانی است، حمایت می کنیم.

روحانی: مردم در جنگ اقتصادی پیروزی می‌شوند/ دنیا به ملت ایران بدهکار است

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در سخنرانی خود به مناسبت ۲۲ بهمن گفت: آغاز چهل و سومین سال انقلاب اسلامی ایران با رنگ و بوی جدیدی روزهای خود را آغاز کرده است. دورانی که به دلیل پروتکل‌های بهداشتی مردم عاشق انقلاب و امام آنطور که مورد نظر آن‌ها بود به خیابان‌ها بیایند و احساسات پاکشان را نشان دهند، البته به صورت دیگر و با شکل دیگر این حضور پرشور در سراسر کشور در همین لحظات در جریان است.

وی با اشاره به اینکه مردم به شکلی دیگر به خیابان‌ها آمدند، ادامه داد:از جهات دیگر هم آغاز چهل و سومین سال انقلاب اسلامی با سال‌های قبل متفاوت است. امسال سال ۱۳۹۹ شمسی بود و انقلاب ما هم در سال ۱۳۹۹ هجری به پیروزی رسید. برگردیم و نگاهی به صد سال گذشته بیاندازیم. چون در آستانه تحول قرن هستیم، سال آینده ۱۴۰۰ پایان قرن چهارم و در آستانه ورود به قرن پانزدهم هجری شمسی هستیم.

رنج و مشکلات مردم بعد از جنگ جهانی اول

روحانی افزود: صد سال پیش در سال ۱۲۹۹ مردم ما هم رنج و مشکلات بعد از جنگ جهانی اول را پیش رو داشتند و مشکلات، بهم ریختگی بود و از سوی دیگر قلدری به نام رضاخان در همان سال امور کشور را در دست گرفت.

رئیس جمهور با اشاره به کودتای رضا شاه، گفت: سال ۱۲۹۹ با این شکل بسیار تاسف انگیز برای مردم ما و سلطه یک مستبد شروع شده بود اما امسال در حالی جشن می‌گیریم که ملت ما در سال ۱۳۹۹ در یک جنگ سه ساله اقتصادی در حال پیروزی است.

مردم شاهد کودتای رضاخانی در ۱۲۹۹ و کودتای محمدرضاشاه در سال ۱۳۳۲ بودند

روحانی بیان داشت: در آن ۱۰۰ سال دو کودتا را مردم شاهد کودتای رضا خانی در ۱۲۹۹ و کودتای محمدرضا شاه در سال ۱۳۳۲ بودند.

وی بیان داشت: از سال ۹۷ تا به امروز سه سال در جنگ اقتصادی هستیم. پایان شب ظلمانی و طلوع فجر صادق برای همه آگاهان مشهود است. همه مردم جهان در این روزها یک بدهکاری بزرگ به ملت ایران دارند.

اگر از برجام خارج می‌شدیم پیروزی بزرگ و بدون مشکل برای ترامپ بود

رئیس جمهور بیان داشت: اگر ملت ایران در مقابل مستبد کاخ سفید نایستاده بود و اگر تدبیر دولت منتخب مردم نبود و اگر پس از خروج ترامپ ما هم از برجام خارج می شدیم یعنی پیروزی بزرگ و بدون مشکل برای ترامپ.

وی تصریح کرد: اگر ما از برجام خارج می شدیم همه تحریم ها بازمی‌گشت؛ آنکس که ترامپ را سرنگون کرد خدا بود و آنکس که به ظاهر ترامپ را سرنگون کرد مردم آمریکا بود اما نقش ملت و دولت ایران برای سرنگونی این مستبد بدون تردید تاثیرگذار بود. در این سه سال ترامپ سه بار نمد مال شد. شکست آمریکا و انزوای آمریکا در سازمان ملل درتاریخ جهان بی نظیر بود.

رئیس جمهور بیان داشت: ما امروز در برابر ملت ایران سرافرازیم که به وعده‌هایی که به ملت دادیم در ۴ سال ونیم اول به خوبی عمل کردیم. من دوران هشت ساله دولت تدبیر و امید را به سه بخش تقسیم می‌کنم. دوران ثبات و پیشرفت از ۹۲ تا ۹۶، دوران جنگ تحمیلی از ۹۷ تا ۹۹ و شش ماهه دولت که دوران بازآفرینی است.

روحانی: مذاکره ارث پیامبر است؛ به آن افتخار می‌کنم

وی با اشاره به آمارهای دولت تدبیر و امید، گفت: من به مردم می‌گویم هر کجا که همه با هم بودیم و در کنار هم تلاش کردیم خداوند هم پیروزی را نصیب ما ساخت. ما در آن شرایطی که دولت را آغاز کردیم نه با مذاکره که البته من به مذاکرات هم آن افتخار می‌کنم، مذاکره چیز منفی نیست، مذاکره جزو لوازم یک دولت و حکمرانی مدرن دنیای امروز است و من به مذاکره افتخار می‌کنم. مذاکره جزوی از حکمرانی دنیای مدرن و ارث پیامبر است.

رئیس جمهور گفت: خصوصی سازسی از افتخار دولت است. ما به همه شرکت‌های دولتی گفته‌ایم که دست از بنگاه داری بردارید و سهام خود را بفروشید. ما قبل از مذاکره در پی مبارزه با فساد بودیم . تنها در این دولت بود که موسسات غیر مجاز را منحل کرد. هم بهای حیثیتی و آبرویی که همچنان بعضی از آن می‌نالند و هم ۳۰ هزار میلیارد که از بانک مرکزی استقراض کردیم که بدهی مردم را بدهیم.

روحانی تصریح کرد: دیروز در افتتاح معمول هفتگیم، پنجاهمین سد را در این دولت افتتاح کردیم. تا پایان این دولت ۲۰۱ سد مخزنی ملی فعال خواهد بود. آنهایی که می‌پرسند ما چرا به دولت رای دادیم و رای ما چه تاثیری بود؛ اساس کار انتخاب است هر کجا مردم انتخاب خوب داشتند ثمره آن را در سال‌های بعد دیدیند. اگر خوب انتخاب کنیم آینده خوب و اگر بد انتخاب کنیم آینده بد داریم.

رئیس جمهور با طرح این پرسش که آنهایی که می‌پرسند دولت چه کرده است؟، گفت: دولت آب آشامیدنی را برای روستائیان ده برابر کرده است . دولت هر سال ۲.۵ هزار مگاوات به برق کشور افزوده است. ۸ هزار گلخانه با افتتاحات این هفته به ۱۵ هزار هکتار رسید.

در این دوران ۴ سال و نیم شاهد یک انقلاب در بخش سلامت بودیم

وی خاطر نشان کرد: اگر مردم در کنار منتخبان خود ایستادند ما به نقطه مثبت در زندگی اجتماعی خود خواهیم رسید. در این دوران ۴ سال و نیم شاهد یک انقلاب در بخش سلامت بودیم. در بخش سلامت و محیط زیست از حرکت مثبت به انقلاب رسیدیم . ما در ارتباطات شاهد یک انقلاب بودیم. امروز جوانان ما با پهنای باندی که ما بوجود آوردیم می‌توانند در شغل‌های مختلف فعالیت کنند.

رئیس جمهور تاکید کرد: من از همه رسانه ها می‌خواهم به تاریخ و مردم واقعیت‌ها را بگویند. در این یکسال آخر فشارهای بی سابقه و مضاعف بر روی دوش مردم قرار گرفت در کنار تحریم سخت و جنگ اقتصادی، پارسال در همین روزهای انتهایی ماه بهمن با یک ویروس پاندومی عالم‌گیرمواجه شدیم.

وی تاکید کرد: مردم بدانند در ماه‌های اولیه کرونا صادرات نفت بخاطر بسته شدن مرزها تقریبا متوقف شد. صادرات نفتی کم بود و کمتر شد. هیچگاه مردم برای مواد غذایی صف نبستند و برای مواد بهداشتی صف نبستند. هیچ بیماری برای تخت بیمارستانی جلوی بیمارستان نایستاد. تحریم، کرونا، فشارهای رسانه‌ای و تهدید جنگ؛ ۴ مشکلی بود که مردم در آن موفق بودند.

روحانی گفت: اگر مذاکره‌ای می شود برای مصالح ملی است و کسی فکر دیگری نکند. دوران جنگ اقتصادی تمام شد. من بخاطر مقاومت مردم سر فرود می‌آورم. سه سال است که می‌خواهند ترامپ را تطهیر کنند و توطئه ترامپ را ناکارآمدی دولت نام ببرند و چگونه در جهان رسوا شدند.

امام به ما یاد داد پای صندوق برویم

وی اضافه کرد: این دولت با همه توان در تلاش است یک انتخاب شکوهمند را در خرداد سال آینده شاهد باشیم. امام به ما یاد داد پای صندوق برویم. امام تاسیس‌گر بود و ادامه دهنده آن هم مقام معظم رهبری است. مقام معظم رهبری در همه انتخاب‌ها تاکید کرد که انتخاب منتخب بسیار مهم است اما «اَهم»، مشارکت مردم است. عین این کلمات را در چند روز پیش که خدمتشان بودم تَکرار کرد.

رئیس جمهور اظهار داشت: در عین حال در این ماه‌های پایانی طرح‌هایی به افتتاح می‌رسد که در کشور ما بی نظیر است. در ماه‌های آینده احیای دریاچه ارومیه به بهره‌برداری خواهد رسید. استراتژیک‌ ترین طرح انرژی ایران در روزهای آینده افتتاح خواهد شد.

روحانی خاطر نشان کرد: من همچنان در این ایام جشن ملی که اگر در این هفت سال و نیم در بخش‌های نتوانستیم آنچنان که شایسته ملت ایران بوده از مردم ایران طلب عفو می‌کنم. انقلابی‌گریمان را باید به روز کنیم. تردیدی ندارم سال‌های پیش رو سال‌های بهتری برای مردم ایران خواهد بود.

انقلاب ما را در مسیر صحیح پیروزی قرار داده است

رئیس جمهور تاکید کرد: نفت ما در همان مقداری است که انقلاب شروع شد یعنی هر چه مصرف کردیم کشف کردیم. انقلاب ما را در مسیر صحیح پیروزی قرار داده است. امام در سایه سرمایه اجتماعی و معنوی انقلاب را پیروز کرد. تمام طراحی دشمنان این است که مردم را از دولت جدا کنند. امام در سایه سرمایه معنوی، ما را به پیروزی رساند ما امروز از لحاظ اقتصادی، دفاعی توانمدیم. بزرگترین قدرت پدافندی در این کشور در این دولت ایجاد شد.

روحانی تصریح کرد: همه این قدرت‌ها باید در برابر سرمایه اجتماعی و معنوی باشد. ما همچنان که دیروز اشاره کردم آماده‌این تعهدات برجام را بخوبی انجام دهیم، آنروزی که ۵+۱ به تعهدات خود بازگردد.

تشییع تابوت ترامپ در تهران

تابوت دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن وجود دارد و شعار قطعی انتقام حتمی است با پلاکاردهایی در دست مردم قرار دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:جوانان تاریخ گذشته را بخوانند تا عده‌ای سیاه نمایی را کنار بگذارند

نصرت اله لطفی،قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن، اظهار کرد: امسال مردم ما با شکوه هر چه تمام تر و رعایت پروتکل های بهداشتی سوار بر موتور های شخصی پای در راهپیمایی ۲۲ بهمن نهادند و شکرگزار پیروزی انقلاب اسلامی شدند.

وی افزود: برای پیروزی انقلاب اسلامی، استقلال شعار مردم بود و در راه این شعار اثبات کردند که مصداق بازر صبار و شکور در برابر فشارهایی که بر انقلاب اسلامی وارد کردند بودند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در زمان شاه ما مگر استقلال نظامی، سیاسی و مالی و جغرافیایی داشتیم که امروز برخی از آن سخن می گونا، بروید تاریخ را بتوانید که استان بحرین با یک اشاره انگلیس از ایران گرفته شد.

وی تاکید کرد: امروز برخی‌ها به دنبال ناامید کردن جوانان هستند، جوانانی که پیش از انقلاب اسلامی را درک نکرده اند و این سیاه نمایی علیه انقلاب است.
لطفی با تاکید بر اینکه باید تاریخ گذشته را مطالعه کنیم، خاطرنشان کرد: مطالعه تاریخ گذشته را نباید فراموش کنیم تا بر سیاه نمایی دشمنان غلبه کنیم چرا که آنها سیاه نمایی و دروغ گویی را ادامه می دهند.

انتهای پیام/

 

 

 

در حال بروزرسانی….

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.